AKTAR HASAN EFENDİ - Bursa Aktar Baharat

Kervan baharat ilk olarak rahmetli dedemiz Rasim ESİN tarafından 1958'de Bedesten Aktariyesi olarak kurulmuştur.
Sonraki yıllarda babamız Naci ESİN Kervan Baharat olarak devam ettirilmiş ve 1985 yılından günümüze
Naci ESİN'in oğulları tarafından tuz pazarındaki mağazamızda hizmet vermekteyiz.

Babadan oğula aktarılan bilgi ve tecrüberelerimizi, sunduğumuz ürünlerin kalitesini arttırmak, daima yüksek kalitede ürünler temin ederek
ve siz değerli müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplayarak işimizi her geçen gün daha ileriye taşımaktayız.

Kervan baharatın üçüncü kuşak işletmecisi Hasan ESİN tarafından 2017 yılı başlarında online satış mağazamız aktarhasanefendi.com.tr kurulmuştur.
Aynı zamanda Aktar Hasan Efendi olarak marka tescil sürecimiz tamamlanmış olup bazı ürünlerimiz kendi markamız ve ambalajımızda sunulmaya başlanmıştır.

Toptan aktar ve baharat ürünleri satışında da artan talepler doğrultusunda Aktar Hasan Efendi markalı ürünlerimizin toptan satışlarına başlanmıştır.

Bursa tuz pazarındaki mağazamızı ziyaret ederek toptan satışlarımız hakkında detay bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizi yakından inceleyebilir, soğuk press çörek otu yağı çekimini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz çeşmesinden taze doldurduğumuz cam şişede çörek otu yağını hemen alabilirsiniz.

Ayrıca Aktar Hasan Efendi ve aktar/baharat ürünlerimiz hakkında tüm sorularınız için bize whatsapp numaramızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


Whatsapp: 0533 694 40 72